فروش برند

فروش برند

فروش برند که مشمول فروش برندهای آماده میباشد، چون همه مراحل ثبت آنها طی شده است و آماده بهره برداری هستند گاهی خواهان زیادی دارد. در صورتی که فردی بخواهد یک برند آماده را خریداری کندو دیگر مراحل طاقت فرسای ثبت برند را مجبور نباشد طی کند، میتواند اقدام به خریدن این برندهای فروشی بکند.

فروش برند

پیش گفتار

در صورتی که برندی دارید که برایتان کارایی ندارد، میتوانید با فروش برند بلا استفاده خود هزینه های صرف شده برای ثبت آن را جبران کنید. اگر برند شما برند معروفی باشد در بازار، قیمت خوبی برای فروش برند شما تعیین خواهد شد. برای اطلاع دقیق از این موضوع میتوانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و یا با کارشناسان مجرب ما در ثبت کریمخان تماس حاصل فرمایید.

برند چیست؟

برند در واقع یک نماد است که محصول یا خدمات شما را نزد مشتریان عرضه کرده و معرفی مینماید. در حقیقت آن چیزی است که باعث یادآوری کالا یا خدمات شما در ذهن اشخاص ثالث میشود.

برند آماده چیست؟

برند آماده یا به عبارتی برند فروشی، برندی است که تمامی مراحل مربوط به ثبت آن طی شده است و آماده بهره برداری و استفاده میباشد. گاهی شخص صاحب امتیاز برند دیگر امکان استفاده از آن و تولید محصول یا ارائه خدمات را به هر دلیلی ندارد و یا میخواهد چند طبقه از طبقات ثبت شده را کم کند، در این زمان فرد میتواند برند خود یا چند طبقه از آن را به فروش برساند که در این حالت میگویند فروش برند اتفاق افتاده است.

مراحل فروش برند

فروش برند اصلا مراحل پیچیده ای ندارد و در واقع کار ساده ای است هرچند در صورت نابلد بودن ممکن است دچار خطایی در یکی از مراحل شده و متضرر شوید. لذا بهتر است این کار را بر عهده کارشناسان مجرب ما در ثبت کریمخان بگذارید.

 • مراجعه به دفتر خانه اسناد رسمی و تنظیم سند صلح و امضا صلح نامه انتقال نام تجاری
 • استعلام دفتر خانه از اداره مالکیت
 • قیمت گذاری توسط کارشناس دادگستری
 • توافق با طرف مقابل و دریافت هزینه
 • انتشار آگهی انتقال برند در روزنامه رسمی با ذکر اطلاعات زیر
  1. شماره و تاریخ ثبت برند در ایران
  2. اسم و نشانی و تابعیت مالک جدید
  3. بیان کالاها و خدماتی که علامت نسبت به آن ها منتقل شده است، در صورت انتقال جزیی

مدارک فروش برند

 1. تمام مدارک ثبتی برند
 2. مدارک هویتی مالک قدیم
 3. مدارک هویتی مالک جدید
 4. مدارک مربوط به رشته فعالیت برند
 5. صلح نامه تنظیم شده در دفتر خانه اسناد رسمی
 6. شماره اظهارنامه و شماره ثبت برند
 7. مدارک نماینده قانونی در صورت وجود
 8. رسید پرداخت هزینه ها

قیمت فروش برند

برند پیش از اینکه به فروش برسد باید قیمت گذاری شود، اما این قیمت گذاری با توجه به شرایط ثبت برند متفاوت است. برندی که تازه ثبت شده است با توجه به تعداد طبقات ثبت شده برای برند، نوع عبارت و طرح آن قیمت گذاری میشود. اما برندی که سابقه تولید و عرضه در بازار دارد باید توسط کارشناس دادگستری قیمت گذاری شود.


چرا ثبت کریمخان؟

از جمله مزایای انجام امور ثبتی در ثبت کریمخان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهره وری از کارشناسان مجرب و وکلای حرفه ای
 • ارائه مشاوره و خدمات با کمترین هزینه ممکن
 • ارائه خدمات سریع آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری

سوالات متداول

 • بهتر است برند بخریم یا برند جدید ثبت کنیم؟

از آنجایی که زمان لازم برای خرید برند کمتر است و همچنین دریافت اخطار و یکسان بودن عبارتمورد نظر با برندهای از قبل ثبت شده در این شرایط از بین میرود، خرید برند ساده تر است هرچند هزینه بیشتری لازم دارد.

 • برند آماده چیست؟

برند آماده که به آن برند فروشی نیز گفته میشود برندی است که همه مراحل ثبت آن طی شده و آماده استفاده میباشد.

 • با چه میزان هزینه میتوان یک برند را خرید؟

خرید برند آماده قیمت مشخصی ندارد و در واقع قیمت برند با توجه به شرایطی که دارد توسط کارشناس دادگستری تعیین میشود.

شماره تماس

021-87146


ثبت برند، هزینه ثبت برند، هزینه ثبت علائم تجاری، موسسه ثبت کریم خان، شرکت ثبت کریمخان، ثبت شرکت سهامی عام، هزینه ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت سهامی خاص، هزینه ثبت شرکت سهامی خاص، تمدید کارت بازرگانی، هزینه مالیات بر ارزش ارزش افزوده، پلمپ دفاتر، راهنمای ثبت شرکت، ثبت تغییر آدرس شرکت، هزینه لوگو و برند، ثبت کریمخان، ثبت کریم خان، شرکت ثبت کریمخان، ثبت لوگو در موسسه کریم خان، ثبت برند در ثبت کریمخان، اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی، ثبت موسسه، ثبت شرکت های مسئولیت محدود، ثبت نقل و انتقال سهام شرکت، ثبت انحلال شرکت، استعلام برند، استعلام برند در ثبت کریمخان

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *