تاسیس شرکت

تاسیس شرکت

همان طور که اطلاع دارید اولین مرحله برای شروع یک فعالیت تجاری با اقتصادی تاسیس شرکت میباشد و ممکن است در این مسیر با سوالات متعددی در زمینه ثبت شرکت رو به رو شوید . کارشناسان ثبت کریم خان در این مسیر شما را همراهی می کند و به سوالات شما پاسخ می دهد .

در این مقاله با مشاوران ما همراه باشید .

پیش گفتار

همان طور که اطلاع دارید برای شروع یک کسب و کار در ایران نیاز به تاسیس شرکت خواهید داشت . لازم است در این رابطه برای شما توضیح دهیم که فرایند ثبت شرکت طیف گسترده ای از مراحل و قوانین را شامل می شود و ممکن است گیج کننده باشد .

به همین علت کارشناسان مجموعه ثبت کریم خان این مقاله را برای شما فراهم کرده ان تا شما بتوانید با مطالعه این مقاله پاسخ سوالاتتان را به دست آورید و بتوانید به راحتی برای تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنان میتوانید برای کسب اطلاعات بیش تر در رابطه با ثبت شرکت با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره راگان ما بهره مند شود .

در تعریف تاسیس شرکت میتوان گفت :

بهتر است در ابتدای توضیحات به ریشه یابی کلمه شرکت بپردازیم . کلمه شرکت در ریشه از کلمه شریک برداشت شده است و تاسیس شرکت طبق این تعریف به معنی شراکت دو یا چند شخص حقیقی و یا حقوقی در یک فعالیت اقتصادی یا تجاری با هدف راهبرد فعالیت شرکت و کسب درآمد می باشد .

ما در ادامه این مقاله به انواع ، مراحل و مدارک لازم برای تاسیس شرکت می پردازیم . در صورتی در این لحظه زمان کافی برای مطالعه این مقاله را ندارد می توانید به کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و پاسخ سوالاتتان را دریافت نمایید .

انواع شرکت

ما تا این بخش مقاله در رابطه با معانی و تعاریف ثبت شرکت برای شما توضیح داده ایم . لازم است توضیح دهیم شرکت ها با دو عنوان شرکت های تجاری و شرکت های مدنی به ثبت میرسند . ما در گذشته مقالاتی در رابطه با تاسیس شرکت های تجاری و مدنی در سایت برای شما قرار دادیم برای در یافت اطلاعات بیشتر میتوانید به آن ها مراجعه نمایید .

مشاورین ما در این مقاله در مورد ثبت شرکت های تجاری برای شما توضیح میدهند در نتیجه در ادامه در رابطه با انواع ، مدارک و مراحل ثبت شرکت در کم ترین زمان برای شما توضیح کامل داده ایم .

بر اساس قانون تجارت ایران ( ماده ۲۰ ) شرکت های تجاری به ۹ دسته متفاوت تقسیم شده اند که شامل :

 1. شرکت با مسئولیت محدود
 2. شرکت سهامی خاص
 3. شرکت سهامی عام
 4. شرکت دانش بنیان
 5. شرکت تضامنی
 6. شرمت مختلط غیر سهامی
 7. شرکت مختلط سهامی
 8. شرکت نسبی
 9. شرکت تعاونی تولید و مصرف

مراحل تاسیس شرکت

همانطور که توضیح دادیم شروع فعالیت تجاری و ثبت شرکت نیاز به انجام فرایند و مراحل خاصی است :

بعد از عقد قرارداد ( با شرکت ثبت کریمخان )

انتخاب نوع شرکت و اعضا

تهیه و تنظیم مدارک لازم و امضای اوراق توسط کارفرما

ارسال مدارک به اداره ثبت

پرداخت هزینه و دریافت آگهی

اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت و دریافت مدارک

برای انحام تمام این مراحل و ثبت شرکت در کم ترین زمان با کار شناسان مجموعه ثبت کریم خان تماس بگیرید .

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت علاوه بر نوع شرکت مورد نظر به مواردی همچون :

چاپ آگهی در روزنامه رسمی

درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

پست مدارک

واریزی‌های اداره ثبت

پلمپ دفاتر

حق‌الوکاله

بستگی دارد در نتیجه نیاز است ابتدا تمام موارد برسی شود سپس هزینه ها مشخص شود . برای استعلام هزینه ثبت شرکت در کم ترین زمان با مشاوران مشاوران مجموعه ثبت کریم خان تماس بگیرید .


خدمات ثبت کریم خان

از خدمات مجموعه ثبت کریم خان میتوانیم به :

 1. ثبت شرکت
 2. ثبت برند
 3. اخذ جواز تاسیس
 4. اخذ پروانه کسب
 5. اخذ کارت بازرگانی و کد اقتصادی
 6. رفع اخطار ثبت برند
 7. ثبت شرکت در مناطق آزاد
 8. ثبت پلمپ دفاتر
 9. ثبت انحلال شرکت ها
 10. تغییر نام شرکت

و …

اشاره کنیم .

ما در مجموعه ثبت کریم خان با در اختیار داشتن مشاوران با تجربه در تمام امور ثبتی ، کارهای ثبت برند و شرکت شما را در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه انجام می دهیم . شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .

سوالات پر تکرار

تعداد اعضا برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود چند نفر است؟

بین 2 نفر تا 12 نفر

آیا در ثبت شرکت سهامی خاص اعضا می توانند با هم نسبت فامیلی داشته باشند؟

3 نفر اصلی می توانند فامیل باشند ولی 3 نفر اصلی به 2 بازرس خود نمیتوانند نسبت فامیلی داشته باشند

تلفن تماس

021-87146


ثبت شرکت دانش بنیان ، ثبت برند فارسی و لاتین . ثبت موسسه غیر تجاری در مناطق آزاد . قیمت ثبت برند  ، اخذ کد اقتصادی ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت موسسه ، ثبت شرکت های مسئولیت محدود .ثبت نقل  و انتقال سهام شرکت ، ثبت انحلال شرکت ، استعلام برند ، استعلام برند در ثبت کریمخان ،ثبت موسسه غیر تجاری در مناطق آزاد ، ثبت انحلال شرکت ، ثبت آنلاین شرکت تضامنی ، اخذ جواز ،ثبت تغییرات شرکت ، استعلام برند ، ثبت آنلاین طرح صنعتی ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ،دریافت کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی ،  ثبت شرکت ارزان ، ثبت شرکت فوری ، ثبت برند در 1401

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *